Czym zasłynął Gloria Vanderbilyd

17 czerwca zmarła legendarna kobieta – dziedziczka mnogomillionnogo stanu, bywalczyni salonów, aktorka, malarka, założycielka własnej marki Gloria Vanderbilyd. Miała 95 lat.

Pamiętasz?

"W takiej wielki godzinę do niej przyszła Fima Psów. Ona przyniosła ze sobą mroźny oddech stycznia i francuski magazyn o modzie. Na pierwszej jego stronie Ellochka zatrzymała się. Błyszcząca fotografia przedstawiała córka amerykańskiego miliardera Vanderbilyda w sukni wieczorowej. Tam były futra i pióra, jedwab i perły, łatwość pokrój niezwykła i niesamowita fryzura..."

Oto z tej dynastii był i Gloria Vanderbilyd – córka 44-letniego milionera i 18-letniej aristokratki... Rodzina jakoś nie postanowiła. Ojciec starał propity stan, ale przereklamowany możliwości i zmarł na marskość przez rok po urodzeniu córki, a vdovushka początku tak hulać na svalivsheesya dziedzictwo, że pieniądze i dziecko zostało zabrane wpływowych krewnych, obawiając się, że ona niszczy dynastię.

Córka poszła, podobno w bardziej odważnych przodków. Na mocy decyzji sądu 10-letnia Gloria przeprowadziła się do ciotki, przekazując matki przez prawników, aby ta przestała marnować jej przyszłe pieniądze. Po pełnoletnia dziewczyna wzięła pod kontrolę wszystkie należne jej pieniądze i zaczęła pracować na pomnożenie kapitału. Ona, oczywiście, też wzniósł się ze smakiem, ale nigdy nie stawiała pod wpływ stan. W zasadzie, jeśli spojrzeć jej w oczy, staje się zrozumiała istotę tej kobiety.

pinterest.ru

Gloria zdobyła edukacji artystycznej i otworzyła swoją firmę, zmieniając swoją nazwę na marka. Marka Gloria Vanderbilt wydała pościel, naczynia i szaliki, a w latach 70-tych wspólnie z indyjskimi (!) projektantów rozpoczęła denim linię. Wkrótce te niebieskie dżinsy były u każdej szanującej się fashionistki - Gloria wymyśliła klasyczne spodnie jeansowe z dużą różnicą między talią i biodrami, podczas gdy inne marki nadal szyć w męskim wzorcach. Aktywnie używał stretch i opracowała modele do gabarytów dam. Te dżinsy z wyhaftowanym łabędziem w kieszeni rozsiana na całym świecie i uwielbione imię Gloria daleko poza granicami Ameryki...

W 1982 roku postanowiła zająć się produkcją perfum. Pierwszy był flakon perfum Vanderbilt, który wymyślił dla Glorii słynna Sofia Media – autor "Białego lnu", "Eksklameyshn", "Trezora", muszle "internetu" i wiele innych... Debiut był udany – nowość szybko wyprzedane. Ten potężny kwiatowo-alydegidnyy zapach z pudrem i miodem był bardzo popularny i u nas. Ja go pamiętam z dzieciństwa – bardzo mi się podobała pudełko, ale, niestety, zupełnie nie pasowała zawartość. Ten gorzko-słodki zapach był zbyt dorośli.

Następujące smaki u nas takiej popularności nie otrzymałeś, najprawdopodobniej dlatego, że trafiały do nas rzadziej. Na przykład, nie pamiętam ani Vani Glorious, a oto vanilla Reverie spotkaliśmy. Ale jakoś odbywały się krawędzią, tracąc ponad promowane marki.

W latach 90-tych Gloria sprzedał prawa na towary z jej nazwą. Ostatecznie wycofanie się z działalności zajmowała się twórczością – pisała obrazy, książki i artykuły, występowała w serialu. Gloria cztery razy była mężatką, wychowała czterech synów, inspirujący do Salvadora Dali i Ralph Lauren, zachwycała Trumena Masce i Franka Sinatru... Słowem, Gloria żyła długie i intensywne życie.

Wszystkie dodatek linia Gloria Vanderbilt została kupiona przez firmę L ' Oréal. Marka istnieje do tej pory, uwalnia perfumy i kosmetyki, ale u nas spotkać ją można, chyba, że przypadkiem. Pierwsze perfumy zostały perevypuscheny i teraz uproszczonej wersji można zamówić przez Internet-sklepy, jak i flanker - Miss Vanderbilt. Odnoszą się one do budżetu edp – 100 ml zostaną kosztuje około 1 000 . Rocznika Vanderbilt też można znaleźć, ale oddać za 15 ml musiał już ponad 10 tysięcy.

Parfums la torre: 5 linijek tanich perfum
Marc Jacobs: zwykłe perfumy w nietypowych butelkach
Sonia Rykiel: vanished marki