A wiesz, jak wybrać perfumy w internecie?

W rzeczywistości, to nie jest trudne. I nie trzeba ponownie przeczytać setki recenzji, aby zdecydować się na zakup. Opowiadamy, jak poprawnie to zrobić. Przy dzisiejszym ogromnym wyborze perfum, kiedy nowości wychodzą praktycznie codziennie, bardzo trudno się oprzeć i nie delektować się nowym smakiem. Jak uniknąć błędów i nie kupić perfumy, które mogą się nie podobać?

Tak więc, przed przystąpieniem do wyboru perfum, pozbądź się wszystkich obrazów i stowarzyszeń, sugerowane kampanii reklamowych. Mimo, że reklamą zajmują się profesjonalni marketerzy, uwzględniające wszystkie niuanse; i nie może być zbędnych lub nie przemyślane szczegóły, trzeba opierać się tylko na własne interesy, preferencje i styl życia.

Klasyfikacja zapachów od Michaela Edwardsa

Najpierw musisz się domyślić, do jakiego rodziny są Twoje ulubione zapachy. Perfumeryjny ekspert i historyk Michael Edwards podzielił wszystkie perfumy na cztery rodziny: kwiatowy, świeże, drzewne i orientalne, które podzielił jeszcze na 14 kategorii. Wyszło tak zwane "Koło aromatów" Michaela Edwardsa, dzisiaj im cieszyć się i profesjonaliści, jak i zwykli miłośnicy perfum.

Koło aromatów Michaela Edwardsa

Michael Edwards twierdzi, że co najmniej dwa ulubione smaku będą należeć do jednej rodziny. Definiując rodzinę, zapachy którego najbardziej podobają, Można łatwo wybrać nowe perfumy. Na przykład, jeśli lubisz aromaty drzewne, należy wybrać z kategorii "drewno" (Bvlgari Splendida Patchouli Tentation), "shiprovye" (Oud Immortel Byredo) i "suche drewno" (Carner Barcelona przez drakon). Być może, podobnie jak zapachy z kategorii "orientalne drzewne" (Jimmy Choo Amber Kiss), które już odnoszą wschodniego rodziny.

Metoda ta pozwala na praktycznie bezbłędnie wybierać zapachy nie tylko dla siebie, ale i na prezent dla ukochanej, mamy, najbliższej przyjaciółce lub po prostu znajomych.

Będziesz korzystać?

na zapachy z tego artykułu Oud Immortel Byredo, Carner Barcelona przez drakon, Jimmy Choo Amber Kiss. . 5 października.